новини та акції
Порядок та охорона — один з найважливіших принципів роботи Статус Груп

Порядок та охорона — один з найважливіших принципів роботи Статус Груп !

Нагадуємо інвесторам та жителям ЖК від Статус Груп про те, що кожного дня ми дбаємо не лише про будівництво об'єктів, допомогу київській Теробороні та ЗСУ. Ми дбаємо й про територію комплексів. 

Ось декілька важливих пунктів, якими хочемо поділитися:

✅ Цілодобова охорона. Служба безпеки щоденно контролює житлові та бізнес-приміщення. На кожному об'єкті працюють пункти пропуску автомобілів та відвідувачів, а сама територія знаходиться під наглядом камер. 

✅ Справна робота ОСББ. Наразі усі працівники ОСББ наших ЖК сумлінно виконують обов'язки навіть під час воєнного стану у місті. 

✅ Нагляд за прибудинковою територією. Ми впевнені — те, що нас оточує, впливає на наш моральний стан та настрій. Отже, на сьогодні ми також приділяємо увагу чистоті у дворах: рослинам, газонам, доріжкам, дитячим та спортивним майданчикам тощо. 

Життя продовжується, як і наша робота для жителів та інвесторів Статус Груп!

ІНші новини Sky River 2
06.08.2021
SKY RIVER 2: КОНЦЕПЦІЯ І ГАРМОНІЯ ЖИТТЯ

"Продумана концепція життя в гармонії з природою" - головна ідея Status Group при будівництві ЖК "Sky River 2".

06.08.2021
ЖК «SKY RIVER»: ПОДАРУЙ СОБІ МРІЮ

Без перебільшення, ЖК "Sky River" вважається перлиною серед всіх комплексів Києва. Status Group пишається цим об'єктом, як одним з кращих і не просто так!

13.08.2021
Ми підготували для вас переваги видових квартир

Видові квартири SkyRiver 2 виходять на річку Дніпро. Тільки уявіть, як круто спостерігати за гладдю води, яку розсікають яхти або швидкі катери – це особливе задоволення