новини та акції
SKY RIVER 2: КОНЦЕПЦІЯ І ГАРМОНІЯ ЖИТТЯ

"Продумана концепція життя в гармонії з природою" - головна ідея Status Group при будівництві ЖК "Sky River 2".

Цей комплекс - розкішне місце, яке будується спеціально для тих, хто серед міської суєти прагне осягнути дзен і поспілкуватися з природою. Дивовижний ландшафт, продумана архітектура і сміливі дизайнерські рішення - найяскравіший приклад того, яким повинен бути житловий комплекс в європейському та сучасному місті.

ПЕРЕВАГИ ЖК "SKY RIVER 2"
Серед продуманих деталей для комфортного життя від Status Group можна виділити найосновніші - ті, які роблять комплекс практичним і комфортним для жителів з абсолютно різними побажаннями.

Зручне розташування. Комплекс знаходиться в 10 км. від станції метро Славутич.
Гарний краєвид. Перша лінія Дніпра з панорамними виглядом.
Універсальні майданчики для різних видів спорту (футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики), цілодобова охорона.
Велика зона SPA, тренажерний зал і барбекю.
Понтон для рибалок.
Пляж для відпочинку.
Найбільший в Києві відкритий басейн (1000-1200м2)
Власний причал для яхт і катерів.
Послуги та об'єкти на території комплексу будуть розташовані так, щоб задовольняти абсолютно будь-які хобі, потреби і бажання жителів.

СУЧАСНЕ ПРОСТІР ДЛЯ КОМФОРТНОГО ЖИТТЯ
Говорячи про "гармонії з природою", багато хто уявляє хатинку в лісі, серед високих дерев і густих заростей. Так, можливо, для когось - саме це і є "зловити дзен". Але для багатьох сучасних, зайнятих людей Status Group створюють альтернативу - можливість жити в затишному і комфортабельному комплексі прямо біля головної річки столиці.

Завдяки добре і якісно обладнаній території, комплекс підійде для абсолютно кожної людини, враховуючи його потреби.

Стиль і оформлення ЖК "Sky River 2" унікальний у всьому! Він створить для абсолютно кожного його відвідувача атмосферу відпустки, відпочинку і допоможе абстрагуватися від шуму і ритму великого міста, що в сучасному світі дуже важливо.

ЖК "SKY RIVER 2" ЗАРАЗ
Комплекс знаходиться на стадії будівництва, але житлова і комерційна площа на його території вже активно продається. Це пов'язано з тим, що по суті своїй, комплекс є унікальним для м.Київ та бажаючих пов'язати своє життя з цим місцем стає все більше і більше.

"Вийти з дому і потрапити на курорт" - відчуття, яке стало мотивацією девелоперів під час розробки плану комплексу.

Джерело: Vesti.ua

ІНші новини Sky River 2
06.08.2021
ЖК «SKY RIVER»: ПОДАРУЙ СОБІ МРІЮ

Без перебільшення, ЖК "Sky River" вважається перлиною серед всіх комплексів Києва. Status Group пишається цим об'єктом, як одним з кращих і не просто так!

13.08.2021
Ми підготували для вас переваги видових квартир

Видові квартири SkyRiver 2 виходять на річку Дніпро. Тільки уявіть, як круто спостерігати за гладдю води, яку розсікають яхти або швидкі катери – це особливе задоволення

14.08.2021
ЖК “SKY RIVER 2”: ЖИТТЯ В КОМПЛЕКСІ МАЙБУТНЬОГО!

Цей комплекс від Status Group — розкішне місце для життя і особливого відпочинку — таким цей проект задумував забудовник і таким його втілюють в життя дизайнери та архітектори. Цілий ряд професіоналів працює над створенням та удосконаленням унікального житлового комплексу.