новини та акції
ЖК “SKY RIVER 2”: ЖИТТЯ В КОМПЛЕКСІ МАЙБУТНЬОГО!

Цей комплекс від Status Group — розкішне місце для життя і особливого відпочинку — таким цей проект задумував забудовник і таким його втілюють в життя дизайнери та архітектори. Цілий ряд професіоналів працює над створенням та удосконаленням унікального житлового комплексу.

Концепція і переваги

“Життя в гармонії з природою” — головна ідея і задумка девелопера. Мета такої концепції проста — створити для людей тихий куточок, в якому б вони могли себе почувати комфортно та спокійно. Гарне розташування поруч із зеленою зоною і річкою допомагає створити приємну атмосферу відпочинку і самоти.

Створюються спеціальні зони відпочинку, майданчики для занять спортом і причал для яхт — все, щоб людина відчула себе як на курорті, при цьому не виходячи зі свого ж комплексу.

Для створення такої атмосфери, компанія-девелопер зробила все:

  1. Упорядкована територія для комфорту і безпеки.
  2. Басейни для дорослих і дітей.
  3. Велика зона SPA та фітнес.
  4. Набережна обладнана дитячим та спортивним майданчиком, причалом для яхт і катерів.
  5. Пляж.
  6. Територія з красивим ландшафтом та клумбами.
  7. Фонтан.

Все це робить ЖК “Sky River 2” — тим ідеальним місцем, де поєднуються близькість природи та сучасні зручності.

Кожна деталь на території комплексу, щоб задовольняти всі потреби жителів, які незабаром заїдуть в свої нові апартаменти, продумана й виконана найкращим чином.

Атмосфера комплексу

Девелопер, вибираючи місце для нового комплексу, зробив ставку на “життя в гармонії з природою” майбутніх мешканців. І це було правильним рішенням!

Адже вид з берега Дніпра не тільки в різні пори року, але й кожен день заворожує своєю красою та атмосферою. Бажаючи зробити природу ближче до міських жителів, забудовник вибрав найкраще розташування для свого ЖК.

Помилуватися вже доступними видами можна за адресою Київ, м. Осокорки, вул. Приозерна 16 — саме тут і знаходиться комплекс “Sky River 2”.

Джерело: Bigmir.net

ІНші новини Sky River 2
06.08.2021
SKY RIVER 2: КОНЦЕПЦІЯ І ГАРМОНІЯ ЖИТТЯ

"Продумана концепція життя в гармонії з природою" - головна ідея Status Group при будівництві ЖК "Sky River 2".

06.08.2021
ЖК «SKY RIVER»: ПОДАРУЙ СОБІ МРІЮ

Без перебільшення, ЖК "Sky River" вважається перлиною серед всіх комплексів Києва. Status Group пишається цим об'єктом, як одним з кращих і не просто так!

13.08.2021
Ми підготували для вас переваги видових квартир

Видові квартири SkyRiver 2 виходять на річку Дніпро. Тільки уявіть, як круто спостерігати за гладдю води, яку розсікають яхти або швидкі катери – це особливе задоволення